play

10.06.2018

1. Dzisiaj o godzinie 11:00 i w środę 13 czerwca o godzinie 20:00 spektakl w wykonaniu dzieci i młodzieży przygotowany przez Stowarzyszenie Aktywni dla Wsi Kosienice pt. „Fatima. Ostatnia tajemnica.” Jest to inscenizacja Objawień Fatimskich. We środę nabożeństwo fatimskie o godzinie 20:00. Po Mszy św. o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W miesiącu czerwcu codziennie nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

• Ciemięrzowice
    • spotkanie z młodzieżą przed sakramentem bierzmowania we wtorek po Mszy św. popołudniowej

• Kosienice

4. We środę w Ciemięrzowicach po Mszy św. o godzinie 16:00 Nowenna do św. Jana Pawła II.
  5. Proszę o wyrozumiałość w związku z pracami na cmentarzu…
  6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o kościół. W najbliższym tygodniu tę troskę powierzamy następującym rodzinom:
Bogusława G.
Halina B.